facebook

ZESPÓ£...

Adwokat Patrycja Kruszewska – Langier

Adwokat i członek Izby Adwokackiej w Katowicach. Absolwentka Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie (Katedra Prawa Pracy i Polityki Społecznej pod patronatem prof. zw. dr. hab. Andrzeja Świątkowskiego).

Doświadczenie zawodowe zdobywała dzięki wieloletniej, rozpoczętej już po drugim roku studiów prawniczych, współpracy z cenionymi kancelariami adwokackimi oraz radcowskimi.

W toku odbywanej aplikacji adwokackiej skutecznie zastępowała adwokatów i radców prawnych w szeregu spraw cywilnych, rodzinnych oraz karnych.

Specjalizuje się w prawie cywilnym, rodzinnym, a także w prawie oświatowym i energetycznym.

Biegle posługuje się językiem angielskim. Cechuje ją solidność, efektywność i pełne zaangażowanie w zlecone sprawy.


Telefon: 0 531 677 679
E-mail: pkl@adwokacilangieribrol.pl


Adwokat Adam Brol

Adwokat i członek Izby Adwokackiej w Katowicach. Absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach.

Wieloletnia praca w administracji publicznej i samorządowej pozwoliła na wypracowanie skutecznych metod prowadzenia spraw z zakresu prawa administracyjnego.

Doświadczenie zawodowe zdobywał także współpracując z licznymi z kancelariami adwokackimi i prawnymi na Śląsku, efektywnie prowadząc zlecone sprawy.

W trakcie aplikacji adwokackiej, w ramach udzielonych substytucji reprezentował strony przed sądami w postępowaniach cywilnych, karnych, gospodarczych, a także z zakresu prawa pracy.

Specjalizuje się w prawie administracyjnym, gospodarczym, postępowaniu rejestrowym przed KRS oraz prawie pracy i ubezpieczeń społecznych.


Telefon: 0 783 416 980
E-mail: brol@adwokacilangieribrol.pl

KONTAKT W SPRAWACH PILNYCH:
0 531 677 679 (Gliwice, Knurów i okolice)
0 783 416 980 (Tarnowskie Góry, Piekary Sl. i okolice)

 

Serdecznie zapraszamy Państwa do odwiedzenia i polubienia naszych profili na portalach społecznościowych.